Aptitude Magazin

Copertina del magazine aptitude appoggiata sulla stessa rivista aperta su due pagine

Tüm Haberler

 1. Magazine n° 6

  Mayıs 2021

  Sınır Tanımayan Önemseme

  Aptitude Magazine Bahar sayısının dijital versiyonu artık çevrimiçi. Bu sayıda, D&I stratejimize ve eşit fırsatlarla gerçek katılımı garanti eden güçlendirici bir iş yeri yaratma taahhüdümüze derinlemesine bir bakış bulabilirsiniz.

 2. Magazine n° 5

  Aralık 2021

  Hastaların Hayatına Adanmış

  Aptitude Magazine'in Sonbahar sayısının dijital versiyonu yayında. Bu sayıda heyecan verici haberler ve orijinal hikayeler, Akıl Sağlığına olan bağlılığımıza ve Tercih Edilen İş Ortağı Olma stratejik girişimimiz aracılığıyla insanlara sağlık çözümleri sunmaya odaklanan haberleri bulabilirsiniz.

 3. Magazine n° 4

  Yaz - 2021

  Geleceğe Dokunmak

  Aptitude Magazine'in Yaz sayısının dijital versiyonu yayında. Bu sayıda heyecan verici haberler ve orijinal hikayeler, Dijital Sağlık yolculuğumuza odaklanan ve Stratejik Girişimimiz olan Operasyonel Mükemmelliğimiz aracılığıyla mükemmellik için çabalama kararlılığımızı bulabilirsiniz.

 4. Magazine n° 3

  Mart - 2021

  İnsanlarla ilgilenmek

  Aptitude Magazine'in üçüncü sayısının dijital versiyonu yayında. Bu sayıda heyecan verici haberler ve orijinal hikayeler, Epilepsi konusundaki taahhüdümüze odaklanan ve yeni yetenekleri çekebilecek ve çalışanlarımızın katılımında keskin olan tanınmış bir İşveren olma stratejimiz bulacaksınız. Yeni sayı, deneyimi okuyucular için daha keyifli hale getirmek için tasarlanmış tamamen yenilenmiş grafiklere sahip.

 5. Magazine n° 2

  Kasım - 2020

  Akıl sağlığına olan bağlılığımız ve dijital dönüşümümüz

  Bu sayıda yeni hikayeler ve haberler, değişimimizin kahramanlarının sesleriyle ruh sağlığına ve dijital dönüşümümüze olan bağlılığımıza odaklanıyor.

 6. Magazine n° 1

  Temmuz - 2020

  Özel Sayı – Covid-19 Sırasında Çalışmak

  İlk sayımızda Angelini Pharma'nın son birkaç ayından bahsettik: Covid-19 acil durumunu hep birlikte ele aldığımız sıra dışı ve zor bir dönemden. En başarılı markalarımızdan biri olan ve acil durumlarda hiç şüphesiz en çok aranan Amuchina ürünlerine adanan bir sayı; ama hepsinden önemlisi, herkesin hayatını değiştiren bu son aylarda taahhütlerimizi ve ülkenin yanında olma çabalarımızı sürdürmemize izin veren insanlarımıza adanmış özel bir sayı.