Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

VMV

Vizyon:

Angelini'de, hastaların hayatında fark yaratan lider bir Avrupa İlaç Şirketi olarak büyümek için 1919'dan beri her gün çalışıyoruz.

 

Misyon:

Çalışanlara, hastalara ve sevdiklerine daha iyi sağlık sonuçları ve daha yüksek yaşam kalitesi sunmak için yeni ilaçlar ve çözümler sağlayarak takdir edilen Avrupalı yenilikçi olmayı hedefliyoruz.

Ürün yelpazemizde güçlü bir büyüme sağlayarak, sınıfının en iyisi araştırma kuruluşları ile sıkı işbirlikleri yaparak ve stratejik ortaklarımızla değerli ortaklıklar kurarak vizyonumuzu hayata geçiriyoruz.

Akıl Sağlığı sorunları ve Epilepsi için kendine özgü tedaviler geliştirmeye ve Tüketici Sağlığı segmentindeki lider konumumuzu titizlikle güçlendirmeye söz veriyoruz.

 

Değerlerimiz:

ETHICS AND RESPONSIBILITY: Çalışanlarımıza, hastalarımıza ve tüketicilerimize özen gösteriyoruz. En yüksek etik standartlara uygun eylemler, davranışlar ve kararlar, uzun vadeli bir bakış açısı çerçevesinde tüm faaliyetlerimizin temelini oluşturmaktadır. Şirketin ekonomik sürdürülebilirliğini sağlamayı, çevreyi korumayı ve içerisinde faaliyet gösterdiğimiz toplulukların gelişimine katkıda bulunmayı taahhüt ediyoruz.

PERFORMANCE: Her birimiz kendi hedeflerimize ve ekibimizin hedeflerine ulaşmaktan sorumluyuz. İşlerin gerçekleşmesini sağlamaya ve her koşulda hızlı, titiz ve şeffaf bir şekilde elimizden gelenin en iyisini yapmaya kararlıyız. Sürekli daha iyiyi hedefleyerek performans konusunda en üst düzeye çıkmak istiyoruz. Zorluklarla karşı karşıya kaldığımızda , kararlılık, esneklik ve çeviklilikle hareket ediyoruz.

INNOVATION: Yeni, etkili ve somut çözümlerin geliştirilmesini ve denenmesini teşvik ediyoruz. Statükoya karşı çıkıyoruz. Sürekli değişen dünyada kompleks durumları ve örnek olayları yönetiyoruz. Şirketimizin büyümesi ve gelişmesi için cesur kararlar alıyoruz ve bu kararlarımızın sorumluluğunu taşıyoruz. Hatalarımızdan öğreniyoruz ve sürekli gelişmeyi hedefliyoruz.

ENGAGEMENT: Pozitifiz, motivasyonumuz yüksek, yeni fikirlere, tarzlara ve bakış açılarına açığız. Grup içerisindeki işbirliğini teşvik ediyoruz. Yeteneklere değer veriyoruz ve liyakatı ödüllendiriyoruz. Kendi başarılarımızı ve meslektaşlarımızın başarılarını paylaşıyor ve kutluyoruz.

 

Temel Davranışlarımız:

ACT RESPONSIBLY (SORUMLU HAREKET ETMEK): Sorumluluk, güven, saygı ve şeffaflıkla hareket ederiz

EXCEL EVERYDAY (HER GÜN MÜKEMMELLİK): Kalite ve güvenlikten ödün vermeden mükemmellik için çabalayarak, aciliyetle hedeflere ulaşmada her gün mükemmelleşiyoruz

BE A FORWARD THINKER (İLERİ GÖRÜŞLÜ OLMAK): Bizler, hız ve basitlikle yeni çözümler deneyen ve sunan ileri görüşlü insanlarız.

ACT WITH COURAGE (CESURCA HAREKET ETMEK): Statükoya meydan okur, düşündüklerimizi yüksek sesle dile getirir, bunların yanında geri bildirimde bulunarak ve geri bildirimi kabul ederek cesaretle hareket ederiz.

BE A TEAM PLAYER (TAKIM OYUNCUSU OLMAK): Yüksek performanslı ve farklı takımlarda birlikte çalışan takım oyuncularıyız.

BE PASSIONATE (TUTKULU OLMAK): Tutku, enerji ve pozitif bir tutumla çalışıyoruz.