Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Donna di spalle con le braccia aperte di fronte a un lago

Vizyon:

Angelini'de, hastaların hayatında fark yaratan lider bir Avrupa İlaç Şirketi olarak büyümek için 1919'dan beri her gün çalışıyoruz.

 

Misyon:

Çalışanlara, hastalara ve sevdiklerine daha iyi sağlık sonuçları ve daha yüksek yaşam kalitesi sunmak için yeni ilaçlar ve çözümler sağlayarak inovasyonda önde gelen bir Avrupa aktörü olmayı hedefliyoruz.

Ürün yelpazemizde güçlü bir büyüme sağlayarak, sınıfının en iyisi Araştırma Kuruluşları ile sıkı işbirlikleri yaparak ve stratejik ortaklarımızla değerli ortaklıklar kurarak vizyonumuzu hayata geçiriyoruz.

Akıl Sağlığı sorunları (ağrı dahil), Merkezi Sinir Sistemi (CNS) ve Nadir Hastalıklar için başarılı tedaviler geliştirmeye  ve Tüketici Sağlığı segmentindeki lider konumumuzu titizlikle güçlendirmeye söz veriyoruz.

 

Değerlerimiz:

ETHICS AND RESPONSIBILITY: Çalışanlarımıza, hastalarımıza ve tüketicilerimize özen gösteriyoruz. En yüksek etik standartlara uygun eylemler, davranışlar ve kararlar, uzun vadeli bir bakış açısı çerçevesinde tüm faaliyetlerimizin temelini oluşturmaktadır. Şirketin ekonomik sürdürülebilirliğini sağlamayı, çevreyi korumayı ve içerisinde faaliyet gösterdiğimiz toplulukların gelişimine katkıda bulunmayı taahhüt ediyoruz.

PERFORMANCE: Her birimiz kendi hedeflerimize ve ekibimizin hedeflerine ulaşmaktan sorumluyuz. İşlerin gerçekleşmesini sağlamaya ve her koşulda hızlı, titiz ve şeffaf bir şekilde elimizden gelenin en iyisini yapmaya kararlıyız. Sürekli daha iyiyi hedefleyerek performans konusunda en üst düzeye çıkmak istiyoruz. Zorluklarla karşı karşıya kaldığımızda , kararlılık, esneklik ve çeviklilikle hareket ediyoruz.

INNOVATION: Yeni, etkili ve somut çözümlerin geliştirilmesini ve denenmesini teşvik ediyoruz. Statükoya karşı çıkıyoruz. Sürekli değişen dünyada kompleks durumları ve örnek olayları yönetiyoruz. Şirketimizin büyümesi ve gelişmesi için cesur kararlar alıyoruz ve bu kararlarımızın sorumluluğunu taşıyoruz. Hatalarımızdan öğreniyoruz ve sürekli gelişmeyi hedefliyoruz.

ENGAGEMENT: Pozitifiz, motivasyonumuz yüksek, yeni fikirlere, tarzlara ve bakış açılarına açığız. Grup içerisindeki işbirliğini teşvik ediyoruz. Yeteneklere değer veriyoruz ve liyakatı ödüllendiriyoruz. Kendi başarılarımızı ve meslektaşlarımızın başarılarını paylaşıyor ve kutluyoruz.

 

Temel Davranışlarımız:

INTEGRITY (BÜTÜNLÜK): Dürüstlük, güven, saygı ve şeffaflıkla hareket ediyoruz.

PERFORMANCE (PERFORMANS): Kalite ve güvenlikten ödün vermeden mükemmellik için çabalayarak, ivedililikle hedeflere ulaşmak için tutkuluyuz.

INNOVATION (INOVASYON): Hızla ve çeviklikle yeni çözümler deneyen ileri görüşlü kişileriz.

COLLABORATION (İŞBİRLİĞİ): Birlikte yüksek performans gösteren takımlarda çalışmayı savunuyoruz.

COURAGE (CESARET): Konuşuyoruz ve statükoya meydan okuyoruz, geri bildirimler alıyor ve veriyoruz.

PASSION (TUTKU): Tutku, enerji ve pozitif bir tutumla çalışıyoruz.