Casella

Stabilimento Casella New

Casella tesisi

 

Cenova eyaletindeki Casella'da bulunan Angelini tesisi, geniş spektrumlu bir dezenfektan olan Amuchina'nın üretimini gerçekleştirmektedir. Tesiste yılda on milyon litrelik üretim yapılmaktadır; bu da, çeşitli formatlarda yaklaşık on dört milyon birime karşılık gelmektedir.

2019 yılında, yılda 2 milyon litre daha çamaşır yıkama ürünü üretimi için kayda değer bir yatırım yapılmıştır.

Amuchina İtalya'da yaygın olarak satılmakta ve Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Fransa, İsviçre, İspanya ve Tunus'a ihraç edilmektedir.

Tesis Münih'teki TÜV SÜD'den bir dizi sertifika almıştır: Kalite Sistemlerine yönelik UNI EN ISO 9001:2015 sertifikası, Tıbbi Cihazlara Yönelik Kalite Yönetim Sistemi UNI EN ISO 13485:2016 sertifikası, Çevreye Yönelik UNI EN ISO 14001:2015 sertifikası ve Güvenliğe Yönelik BS OHSAS 18001:2007 sertifikası. Bu tesis ayrıca aynı API'ya dayalı Aktif Farmasötik Bileşen (API) ve OTC farmasötik ürünlerin üretimi için de AIFA tarafından onaylanmıştır. Son olarak tesis, ortamların, yüzeylerin ve besinlerin dezenfeksiyonu için dezenfektan Tıbbi Cihazlar/Biyositlerin üretimi için Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.