Kariyer

AP Site 1030X302
  • Başvurduğunuz için teşekkürler. Lütfen, başvurunuzu onaylamak için vermiş olduğunuz e-posta adresine gelen bağlantıya tıklayın.

Bir iş pozisyonuyla ilgileniyor musunuz?

Verilerinizin ANGELINI ILAC SAN. ve TİC A.Ş. (bundan böyle "ANGELINI") tarafından işleneceğini size bildiririz. İşlenen verilerinize ilişkin detaylı bilgi ve verilerinizin saklanmasına dair izninizi iptal etmek üzere bizimle info@angelini.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Verileriniz, profilinizin değerlendirilmesi amacıyla, varsa başvurduğunuz boşluğu doldurmak veya şirkette ileride doğabilecek açık pozisyonları karşılamak amacıyla kullanılacak ve en fazla iki yıl süreyle saklanacaktır. Verilerinizin işlenmesinin meşruiyeti, herhangi bir zamanda iptal edilebilecek olan izninize dayanmaktadır. ANGELINI'nin verilerinizi belirtilen amaç doğrultusunda işlemesini ve saklamasını istiyorsanız, bu e-postayı aşağıdaki kutuyu işaretleyerek yanıtlamanız gerekir:

Aksi takdirde, ANGELINI'den CV'nizi işleme koyamayacağız ve CV'niz silinecektir.

Yasal zorunluluk dışında verilerinizi üçüncü şahıslara aktarmayacağız. Ancak, aynı amaç için diğer grup şirketlerinin yanı sıra iç yönetim hizmetleri verilen şirketler bunlara erişebilecektir.

Yukarıda belirtilen adrese posta yoluyla veya elektronik olarak info@angelini.com.tr adresine bir fotokopisi göndererek, belirli koşullar ortaya çıktığında, verilerinizin erişim, düzeltme, iptal, iptal, sınırlama, taşınabilirlik ve işlenmesine karşı itiraz haklarınızı kullanabilirsiniz. Her durumda, Türkiye Kişisel Verileri Koruma Kurumu'na bir talepte bulunma hakkınız vardır.